Agenda

Enkele weken voor de vakantie organiseert MeeReizen een "pre-unie". Dit is een bijeenkomst waarbij de vakantiegangers en de vrijwillige begeleiders kennis met elkaar kunnen maken.
De onderstaande pre-unies zijn gepland:

Het kan zijn dat de data en tijden nog veranderen, dus wacht de uitnodigingsbrief af en check de website.

Aanmelden Preunie

Code Reisbestemming Wanneer Tijdstip Waar
B 04 Lage Mierde Noord Brabant dinsdag 2 juni 2020 19:30 Borne
J 06 Robertville België donderdag 4 juni 2020 19:00 Borne
Bb 05 Saas-Grund en Mont-Blanc Express Zwitserland donderdag 4 juni 2020 19:00 Borne
J 07 Horst aan de Maas Limburg vrijdag 5 juni 2020 18:30 Borne
C 06 Elsloo Friesland dinsdag 9 juni 2020 19:30 Borne
Bb 05a Saas-Grund en Mont-Blanc Express Zwitserland dinsdag 9 juni 2020 19:00 Borne
C 04 Lage Mierde Noord Brabant donderdag 11 juni 2020 19:00 Borne
B 02 Julianadorp aan Zee Noord Holland vrijdag 12 juni 2020 19:30 Borne
B 17 Kronenburg Duitsland dinsdag 16 juni 2020 19:30 Borne
B 05 Baarlo Limburg woensdag 17 juni 2020 19:30 Borne
B 07 Langenboom Noord Brabant donderdag 25 juni 2020 19:30 Borne
B 24 Lago di Mergozzo Italië donderdag 25 juni 2020 19:00 Borne
C 05 Havelte Drenthe zaterdag 27 juni 2020 15:00 Borne
V 08 Puglia Italië dinsdag 30 juni 2020 19:00 Borne
B 20 Cochem Duitsland woensdag 1 juli 2020 19:00 Borne
V 07 Kreta Griekenland zaterdag 4 juli 2020 15:00 Borne
B 23 Hopfgarten Tirol - Oostenrijk zaterdag 4 juli 2020 14:00 Borne
B 15 Goedange Luxemburg dinsdag 7 juli 2020 19:00 Borne
B 19 Willingen Sauerland - Duitsland woensdag 8 juli 2020 19:30 Borne
Sr 03 Weert Limburg donderdag 13 augustus 2020 19:00 Borne
Bb 06 Koningssteden Marokko dinsdag 18 augustus 2020 19:00 Borne

Enkele weken na de vakantie organiseert MeeReizen een reünie. Hier kunnen de vakantiegangers onder het genot van een hapje en een drankje verhalen en foto's uitwisselen

De onderstaande reünies zijn gepland:

Het kan zijn dat de data en tijden nog veranderen, dus wacht de uitnodigingsbrief af en check de website.

Aanmelden Reunie

Code Reisbestemming Wanneer Tijdstip Waar
S 03 Funpop Horst Limburg maandag 13 juli 2020 19:30 Borne
B 17 Kronenburg Duitsland donderdag 13 augustus 2020 19:30 Borne
J 05 Eys Limburg woensdag 19 augustus 2020 19:30 Borne
B 13 Malmedy België maandag 7 september 2020 19:30 Borne
B 02 Julianadorp aan Zee Noord Holland woensdag 9 september 2020 19:30 Borne
B 20 Cochem Duitsland woensdag 30 september 2020 19:00 Borne
B 23 Hopfgarten Tirol - Oostenrijk zaterdag 3 oktober 2020 14:00 Borne
Bb 06 Koningssteden Marokko woensdag 11 november 2020 19:00 Borne

Let op: de vakantiegangers worden een half uur van tevoren op de plaats van vertrek verwacht! 

De tijden kunnen nog wijzigen kijk daarom voor vertrek altijd of de tijden nog kloppen! 

Code Reisbestemming Hoofdbegeleider Vertrek Tijdstip Terug Tijdstip Vertrek en aankomst
S 03 Funpop Horst Limburg Sandra Scholten vrijdag 5 juni 2020 11:00 maandag 8 juni 2020 18:00 Borne
D 08 Walibi Holland - Biddinghuizen Flevoland Patrick Mol zaterdag 6 juni 2020 09:00 zaterdag 6 juni 2020 20:00 Borne
S 04 Europa Park Duitsland Nog niet bekend vrijdag 12 juni 2020 Nog niet bekend vrijdag 12 juni 2020 Nog niet bekend Borne
V 02 Cruise Middellandse Zee Peter Geelen zaterdag 20 juni 2020 01:00 zaterdag 27 juni 2020 20:30 Borne
Bb 03 Rondreis Istrië Kroatië Wilma Teela-Jansen maandag 22 juni 2020 05:00 woensdag 1 juli 2020 21:00 Hengelo
V 03 Mallorca Balearen - Spanje Manon van Harten dinsdag 23 juni 2020 01:00 vrijdag 3 juli 2020 01:00 Borne
V 04 Rhodos Rhodos - Griekenland Wim Brouwer woensdag 24 juni 2020 09:00 zaterdag 4 juli 2020 05:00 Borne
B 21 Gjern Denemarken Jolanda Hovels vrijdag 26 juni 2020 08:00 zondag 5 juli 2020 20:00 Borne
Bb 04 Rugen Duitsland Magda Stipdonk maandag 29 juni 2020 Nog niet bekend maandag 29 juni 2020 Nog niet bekend Hengelo
C 04 Lage Mierde Noord Brabant Frans Spijker maandag 29 juni 2020 10:30 vrijdag 3 juli 2020 17:30 Borne
V 05 Benidorm Spanje Nog niet bekend woensdag 1 juli 2020 Nog niet bekend zaterdag 11 juli 2020 Nog niet bekend Borne
B 01 Reeuwijk Zuid Holland Arthur Postma vrijdag 3 juli 2020 10:00 vrijdag 10 juli 2020 19:00 Borne
B 16 Winterberg Duitsland Petra de Leeuw vrijdag 3 juli 2020 10:00 vrijdag 10 juli 2020 19:00 Borne
B 17 Kronenburg Duitsland Mariel Analbers vrijdag 3 juli 2020 09:30 vrijdag 10 juli 2020 19:00 Borne
D 09 Boottocht - Friese Meren Friesland Henk van der Werf zaterdag 4 juli 2020 09:00 zaterdag 4 juli 2020 20:00 Borne
J 01 Lage Mierde Noord Brabant Rosetta Dennebos maandag 6 juli 2020 11:00 maandag 13 juli 2020 19:00 Borne
J 02 Den Burg -Texel Noord Holland Judith Haarman vrijdag 10 juli 2020 11:00 vrijdag 17 juli 2020 19:00 Borne
B 02 Julianadorp aan Zee Noord Holland Henk van der Werf vrijdag 10 juli 2020 09:00 vrijdag 17 juli 2020 19:30 Borne
B 12 De Haan België Thea Evers vrijdag 10 juli 2020 09:00 vrijdag 17 juli 2020 20:00 Borne
B 18 Jena Duitsland Marita Scheurink vrijdag 10 juli 2020 08:00 vrijdag 17 juli 2020 20:00 Borne
J 03 Willingen Sauerland - Duitsland Robbin Kosterman zondag 12 juli 2020 10:00 zondag 19 juli 2020 17:00 Borne
B 03 Wemeldinge Zeeland Nog niet bekend maandag 13 juli 2020 Nog niet bekend maandag 20 juli 2020 Nog niet bekend Borne
B 04 Lage Mierde Noord Brabant Jose Oude Hergelink maandag 13 juli 2020 09:00 maandag 20 juli 2020 19:00 Borne
B 05 Baarlo Limburg Loes Reehuis-Wenno maandag 13 juli 2020 10:00 maandag 20 juli 2020 19:00 Borne
C 05 Havelte Drenthe Maria Appelman maandag 13 juli 2020 11:00 vrijdag 17 juli 2020 18:00 Borne
B 22 Itter Tirol - Oostenrijk Jeroen ten Asbroek donderdag 16 juli 2020 09:00 zaterdag 25 juli 2020 19:00 Borne
B 23 Hopfgarten Tirol - Oostenrijk Herman Kok donderdag 16 juli 2020 09:00 zondag 26 juli 2020 19:00 Borne
J 04 Cromvoirt Noord Brabant Thijs Kok vrijdag 17 juli 2020 11:00 vrijdag 24 juli 2020 19:00 Borne
J 05 Eys Limburg Mayra Adolfsen vrijdag 17 juli 2020 10:00 vrijdag 24 juli 2020 20:00 Borne
D 10 Zwarte Cross - Lichtenvoorde Gelderland Valerie Veentjer vrijdag 17 juli 2020 10:00 vrijdag 17 juli 2020 21:00 Borne
B 13 Malmedy België Henk van der Werf maandag 20 juli 2020 09:00 maandag 27 juli 2020 19:30 Borne
Bb 05 Saas-Grund en Mont-Blanc Express Zwitserland Petra de Leeuw maandag 20 juli 2020 05:00 woensdag 29 juli 2020 21:00 Borne
B 06 Eys Limburg Marjolein Morssink vrijdag 24 juli 2020 10:00 vrijdag 31 juli 2020 19:00 Borne
J 06 Robertville België Maike Houben vrijdag 31 juli 2020 10:00 vrijdag 7 augustus 2020 18:00 Borne
J 07 Horst aan de Maas Limburg Anja Wijering vrijdag 31 juli 2020 11:00 vrijdag 7 augustus 2020 19:00 Borne
Bb 02 Excursiereis Toscane, Florence, Pisa en Elba Italië Cees van Doorn maandag 3 augustus 2020 05:00 woensdag 12 augustus 2020 21:00 Hengelo
C 06 Elsloo Friesland Wilhelmien Christiaens maandag 3 augustus 2020 11:00 vrijdag 7 augustus 2020 18:00 Borne
Bb 05a Saas-Grund en Mont-Blanc Express Zwitserland Paula Schoorl maandag 3 augustus 2020 05:00 woensdag 12 augustus 2020 21:00 Hengelo
J 08 Burgh Haamstede Zeeland Erwin Melenhorst vrijdag 7 augustus 2020 10:00 vrijdag 14 augustus 2020 20:00 Borne
K 01 Tubbergen Overijssel Lieke oude Nijeweeme vrijdag 7 augustus 2020 11:00 vrijdag 14 augustus 2020 18:00 Borne
B 07 Langenboom Noord Brabant Ellen te Riele vrijdag 7 augustus 2020 10:00 vrijdag 14 augustus 2020 19:00 Borne
B 08 Dongen Noord Brabant Ellen Overmaat vrijdag 7 augustus 2020 11:00 vrijdag 14 augustus 2020 18:00 Borne
B 24 Lago di Mergozzo Italië Anouk Broekhuizen vrijdag 7 augustus 2020 08:00 zondag 16 augustus 2020 20:00 Borne
B 19 Willingen Sauerland - Duitsland Ineke Brouwer maandag 10 augustus 2020 09:00 maandag 17 augustus 2020 19:00 Borne
B 09 De Cocksdorp Noord Holland Ans Riesewijk-Knoef vrijdag 14 augustus 2020 10:00 vrijdag 21 augustus 2020 19:00 Borne
B 14 Robertville België Marie-Jose Calis vrijdag 14 augustus 2020 09:00 vrijdag 21 augustus 2020 20:00 Borne
B 15a Goedange Luxemburg Annie Oude Nijhuis vrijdag 14 augustus 2020 09:00 vrijdag 21 augustus 2020 20:00 Borne
B 10 Giethoorn Overijssel Marjo Bijkerk maandag 17 augustus 2020 10:00 maandag 24 augustus 2020 18:00 Borne
B 11 Oosterblokker Noord Holland Cees van Doorn maandag 17 augustus 2020 10:00 maandag 24 augustus 2020 19:00 Borne
C 07 Lievelde Gelderland Esther Ketting Olivier maandag 17 augustus 2020 11:00 vrijdag 21 augustus 2020 18:00 Borne
D 11 Bloemencorso Sint Jansklooster Overijssel Jose Oude Hergelink vrijdag 21 augustus 2020 10:00 vrijdag 21 augustus 2020 20:00 Borne
B 15 Goedange Luxemburg Sylvia Bruggenwirth vrijdag 21 augustus 2020 09:00 vrijdag 28 augustus 2020 19:00 Borne
B 20 Cochem Duitsland Ingrid Zoontjes vrijdag 21 augustus 2020 10:00 vrijdag 28 augustus 2020 19:00 Borne
C 08 De Koog - Texel Noord Holland Annelies Bosch-Kuipers zondag 23 augustus 2020 10:00 donderdag 27 augustus 2020 18:00 Borne
V 07 Kreta Griekenland Hans Bouwhuis dinsdag 25 augustus 2020 11:30 vrijdag 4 september 2020 02:00 Borne
V 08 Puglia Italië Paul Nijhuis woensdag 26 augustus 2020 01:00 zaterdag 5 september 2020 15:30 Borne
V 08a Puglia Italië Mariska Wolterinck-Hessing woensdag 26 augustus 2020 01:00 zaterdag 5 september 2020 15:30 Borne
V 06 Lanzarote Spanje Lucienne Hoekstra donderdag 27 augustus 2020 08:30 zondag 6 september 2020 03:30 Borne
C 09 Arnhem Gelderland Jolanda Hovels maandag 31 augustus 2020 11:00 vrijdag 4 september 2020 18:00 Borne
Sr 01 Lievelde Gelderland Cees van Doorn maandag 31 augustus 2020 11:30 vrijdag 4 september 2020 18:00 Borne
Sr 03 Weert Limburg Paula Schoorl maandag 31 augustus 2020 10:00 vrijdag 4 september 2020 19:00 Borne
W 02 De Cocksdorp Noord Holland Annet Boeijsma vrijdag 4 september 2020 09:00 maandag 7 september 2020 20:00 Borne
S 05 Paardrijweekend Schoonloo Drenthe Moniek Velthuis vrijdag 4 september 2020 10:00 zondag 6 september 2020 18:00 Borne
Sr 02 Hoenderloo Gelderland Francis Piepers maandag 7 september 2020 10:30 vrijdag 11 september 2020 18:00 Borne
D 06 Dolfinarium Harderwijk Gelderland Justine Niemeyer zaterdag 19 september 2020 09:00 zaterdag 19 september 2020 19:00 Borne
Bb 06 Koningssteden Marokko Jacintha Bisschop woensdag 23 september 2020 Nog niet bekend woensdag 30 september 2020 Nog niet bekend Borne
C 03 Weert Limburg Wilma Teela-Jansen maandag 28 september 2020 10:00 vrijdag 2 oktober 2020 18:00 Borne
W 01 Winterberg Duitsland Gerard olde Venterink vrijdag 9 oktober 2020 10:00 maandag 12 oktober 2020 19:00 Borne
D 12 Kleintje Oostenrijk - Rossum Overijssel Eugenie Arendsen vrijdag 23 oktober 2020 13:30 vrijdag 23 oktober 2020 17:30 Rossum
D 13 Musical Belle en het Beest Noord Holland Marie-Jose Calis zondag 1 november 2020 11:00 zondag 1 november 2020 20:00 Borne
C 01 Tecklenburg / Ledde Duitsland Anouk Broekhuizen maandag 14 december 2020 10:00 vrijdag 18 december 2020 20:00 Borne
C 02 Epen Limburg Jolanda Hovels dinsdag 15 december 2020 10:00 zaterdag 19 december 2020 18:00 Borne
S 01 Eys Limburg Annie Oude Nijhuis maandag 21 december 2020 Nog niet bekend maandag 28 december 2020 Nog niet bekend Borne
D 04 Vrienden van Amstel Live - Rotterdam Zuid Holland Nog niet bekend donderdag 14 januari 2021 15:00 donderdag 14 januari 2021 03:00 Hengelo
D 07 GigaGfestival Pesse Drenthe Anouk Broekhuizen donderdag 27 mei 2021 17:00 donderdag 27 mei 2021 23:55 Borne